Deska Podłogowa Dębowa - Parkiet


Deska podłogowa dębowa, jesionowa i inne

W dzisiejszych czasach parkiet oraz podłogi drewniane stały się synonimem prestiżu. Jest to produkt, który, ze względu na swoje właściwości, nigdy nie wychodzi z mody. Nadaje pomieszczeniom ciepły i niepowtarzalny wygląd, elegancki charakter i specyficzny mikroklimat.

Poza walorami estetycznymi parkiet jest także dobrym izolatorem termicznym i akustycznym, dobrym regulatorem wilgotności powietrza i materiałem nie alergizującym.

W naszej ofercie znajdą Państwo deski pochodzące z całego świata (z Ameryki Pd., Azji, Afryki).

Opinia: "Dębowe deski są najlepsze, były i zawsze będą modne. Zawsze można je sobie zabejcować a kiedy kolor się znudzi ponownie wrócić do tradycyjnego koloru."

Urok dębowej podłogi

Drewniana podłoga wykonana z dębu to zdaniem niezwykle wielu osób doskonały pomysł nie tylko na trwałe, ale także zdrowe i przepiękne podłogi. Nie dziwi więc to, iż coraz więcej osób decyduje się na taki właśnie rodzaj podłogi. Jednym z powodów, dla których rośnie ilość osób wykonujących dębowe podłogi jest coraz łatwiejszy dostęp do materiałów takich jak deski podłogowe.

Dąb to gatunek drewna, który charakteryzuje się nie tylko bardzo dużą trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Deska podłogowa dębowa doskonale sprawdzi się w zasadzie w każdym wnętrzu, tak samo w domu jak też w biurze.

Zalety dębowej podłogi:

  • trwałość, ponieważ dąb zaliczany jest do najtwardszych gatunków drewna
  • niepowtarzalny wygląd
  • zdrowie, bowiem podłoga wykonana z drewna takiego jak dąb jest znacznie korzystniejsza dla zdrowia niż wykonane z innych materiałów
  • nie uczulają oraz nie wywołują podrażnień
  • bez problemu można zmieniać kolor podłogi

Deska dębowa doskonale pasuje do każdego stylu. Równie pięknie będzie prezentować się w tych wnętrzach, gdzie będzie towarzyszyć antycznych meblom, ale tak samo pięknie będzie wyglądać tam, gdzie wstawiono niezwykle nowoczesne meble. Jej niewątpliwą zaletą jest to, iż bez problemu można zmienić jej odcień, wystarczy deski zaolejować lub zabejcować, aby  uzyskać inny kolor. Co więcej, powrót do poprzedniego, naturalnego koloru nie jest problemem i przede wszystkim nie zniszczy ułożonej podłogi.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dostępne gatunki:

Drewno KAMPA Mariusz Czaplejewski © 2014, wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalne strony WWW: Baltic Trade